Бикинито само што не ги откри градите на Луна: Фановите на Марко му порачаа, „Царе, издржи!“ (фото)


Луна Ѓогани (23) отпатува со своето момче Марко Миjковиќ (34) на годишен одмор во Египет, од каде почнала да „чести“ со фотографии во минијатурни бикини.

Па така, сега победничката на „Задруга 2“ со фотографии и жешки пози ги „запали“ социјалните мрежи со својот сексапил.

 

 

View this post on Instagram

 

“I love It when you call me senorita” 🌷

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Таа најпрво позираше во син костим за капење и во таа прилика го истакна својот задник, додека на втората фотографија акцентот го става на долгите нозе и градите кои скоро и да не испаднаа.

„Знаеме Миjковиќ дека не ти е лесно, но царе издржи, сам си го бараше ова “, напишал еден од следбениците на Луна.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ЛУНАЃОГАНИ

Луна доби еден куп лајкови и комплименти од нејзините фанови на сметка на изгледот на тоа, а по враќањето од одмор најави дека ќе вгради силиконски гради.

Уште во октомври 2018 година, таа изјави дека оди под нож веднаш по напуштањето на втората сезона на „Задруга“.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ЛУНАЃОГАНИ

– Ми недостасуваат градите кога носам костим за капење или маица, за изгледа убаво, не да сум вака рамна! Кога ќе направам силикони и ќе имам убави гради – рече Луна.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous Даниел Кајмакоски по долго време се врати на својата стара адреса: „Детски спомени“ (фото)
Next ОВА СЕ ТРИТЕ ГЛАВНИ ПРИЧИНИ ЗОШТО ЛУЃЕТО ПРЕСТАНУВААТ ДА ГИ САКААТ СВОИТЕ ПАРТНЕРИ!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *