Слушнете го мојот нов МИКС: Aleksandra Janeva & Natasa Malinkova – EUFORIJA (DJ Ljupce1982 MIX)


По подолго време ми текна ново непто да смиксам, а овој пат се работи за хитот на Александра Јанева и Наташа Миленкова со наслов Еуфорија, слупнете го сето тоа видеото испод…

loading...
Previous 3-ТЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО КОИ СЕ РАЃААТ НАЈУСПЕШНИТЕ ЛУЃЕ
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2. АВГУСТ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *