Љупка Митрова се огласи по повод хакирањето на „Инстаграм“ профилот


По тој повод во текот на вчерашниот и денешниот ден, „Инстаграм“ профилот на Љупка не беше активен.

Меѓутоа, таа успеа да го врати, а по тој по повод се огласи преку кратките приказни на „Инстаграм“.

„Мојот профил повторно е под моја контрола. Ви благодарам на сите што помогнавте да го вратам назад. Против сторителот на ова дело – одземање на мојот профил, злоупотреба на истиот и намерно поставување на содржината (слика на која не сум јас) со цел да го наруши моето достоинство и углед се преземени соодветни мерки…Истото ќе му се случи на секој еден што ќе се дрзне да ме нападне на било каков начин. Ве сакам“ напиша Љупка.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous 6 ТИПОВИ НА ЛУЃЕ ОД КОИ ТРЕБА ДА СЕ ДРЖИТЕ НАСТРАНА!
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 25. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *