ЛАЈФСТАЈЛЏЕТСЕТ

Откако во медиумите се појави вест дека е фрлена бомба во вилата на Карлеуша, пејачката се огласи и ја откри вистината

Непознат напаѓач наводно фрлил бомба меѓу луксузната вила во населбата каде што живее Јелена Карлеуша, пренесуваат српските медиуми.

Полицијата пристигнала на повик на граѓаните, а утврдено е дека е фрлена направа која наводно оштетила фасада и двор на една од вилите.

„Бомбата е фрлена во доцните вечерни часови, па е јасно дека напаѓачот сакал само да предупреди“ вели извор.

Полицијата не разговарала со пејачката, но доколку побара ќе биде направена истрага.

„Пејачката не пријави во полиција дека добила закани или предупредувања, но ќе се направи истрага. Се истражува дали бомбата е направена поради некој од граѓаните во таа населба. Меѓутоа, таа е прва на листата поради професијата со која се занимава“ вели изворот.

Откако во медиумите се појави оваа вест, Карлеуша се огласи на својот „Инстаграм“ и истакна дека ова е лага.

„Лага“ накратко прокоментира Јелена.

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close