ЛАЈФСТАЈЛЏЕТСЕТ

Несудената снаа на Цеца Ражнатовиќ го покажа трудничкото стомаче (фото)

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ ја подготувва својата свадба со Богдана Родиќ.

Меѓутоа, неговата бивша девојка, водителката Ксенија Бујишиќ е во деветиот месец од бременоста и наскоро треба да се породи и да стане мајка.

Ксенија пред некој ден го славеше својот 25 роденден, а по тој повод објави фотографии на кои го покажа трудничкото стомаче само неколку дена пред породувањето.

„Не сум љубител на своите родендени, но овој е посебен поради многу причини. Ви благодарам на сите за честитките, ве сакам“ напиша идната мама.

Извор: exclusive.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close