ВИДЕО: Клаудија Адеми госвтуваше во емисијата на Јелена на Канал 5


Познатиот Бади Коуч и Нутриционист Клаудија Адеми госвтуваше во емисијата на Јелена Спенџарска во телеизијата на Калал 5. Погледнете го видеото…

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА
Next Ристеска цел ден плачеше: Некои спомени се вечни… доживотно! (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *