ФОТО: Искористи го сончевото зрачење за вкусни целуфки


Вртејќи по дифаулт на Твитер налетав на нешто што сакам да го споделам со вас. Се работи за слика која беше ставена на Твитер од еден македонски твитерџија. Така да тоа што е на сликата истото можете и вие да го правите доколку зрачењето е високо. Така да ако не сакате да ја трошите домашната електрична енергија и имате автомобил, направете го истото. Твитот е испод 🙂

 

loading...
Previous ВИДЕО: Паркирање во рикверц со коњска кочија
Next ФОТО: Коментаторот од Србија на одмор во Охрид со бремената девојка- откри и една мала тајна која се случила таму

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *