ВИДЕО: Новак Ѓоковиќ ја запеја Македонско Девојче


Моментално најдобриот светцки тенисер Новак Ѓоковиќ по желба на еден негов Фан ја запеа Македонско Девојче. Слушнете како тоа звучеше во ова видео…

Сликата е презамена од: gol.mk

loading...
Previous Драма во Центар: Полицајка го преплива Вардар за да фати крадец (ВИДЕО)
Next Милица Павловиќ ги коментираше своите секси фотографии на Инстаграм, па објасни заради која ја засакала шипката за стриптиз (ВИДЕО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *