(Видео) Жежок танц на девојка, среде раскирсница во Скопје


Жежок танц на девојка, среде раскирсница во Скопје

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница среде Скопје и мешаше со задникот, објави „Репортер“.

Возачите кои беа зад нејзиното возило веднаш го снимија „врелиот“ танц. Видеото од нејзиното секси играње се споделува и на социјалните мрежи. Погледнете:

Извор: 24info.mk

loading...
Previous Популарниот турски актер ја објави првата заедничка фотографија со синот (фото)
Next Кејт и Вилијам учесници во сообраќајна несреќа – едно лице во критична состојба (фото)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *