Дара Бубамара денес е силиконска русокоса, но не беше отсекогаш таква: Која Дара повеќе ви одговара? (ФОТО)


Денес Дара Бубамара е една од регионалните пејачки со најголеми гради, но не била баш отсекогаш таква.

Имено, Дара имаше природна гради пред 14 години, како што е прикажана на фотографијата од едно шоу на „Пинк“,  кое е снимено во 2005 година, кога Дара била на турнеја со колегата Шако Полумента.

Многу пејачки посетија пластичен хирург за да ги зголемат градите, а меѓу нив и Дара Бубамара која стави неколку броја поголеми гради од природните, па многумина велат дека ја претера.

Погледнете ја како изгледала во природно издание, а како денес, па одлучете сами која Дара повеќе ви одговара?.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18. ЈУНИ 2019 ГОДИНА
Next ДОМА СО ЛЕА: Со овие песни животот со дете ни се претвори во мјузикл

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *