Луна Ѓогани со опасно жешкиот танц по танга во базен го доведе Марко до лудило (видео)


Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц.

Луна беше во мокра маичка и танга бикини, а во еден момент толку многу се опушти што не само на Марко туку и кај останатите момци и оние што гледаа на телевизија, се запали оган.

Ѓогани го истури својот сексапил, а по врелата журка утрото го зачинија со акција во креветот.

Како изгледаше оваа сцена во базенот, погледнете на снимката во продолжение:

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous ФОТО: Ова е еден од најхрабрите луѓе во светот
Next Авантура во Париз: Шерифовиќ заедно со своите кандидати замина на патување, а меѓу нив и еден Македонец

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *