ЗАБАВАЛАЈФСТАЈЛМУЗИКАЏЕТСЕТ

Антониа Гиговска на последниот настап во „Пинк ѕвездички“ носеше детаљ посветен на нејзиното момче (фото)

За последниот настап во „Пинк ѕвездички- all stars“ на нашата талентирана и млада пејачка Антониа Гиговска, пишуваа сите медиуми во регионот.

Со франсуската балада насловена „Те сакам“, Антониа по којзнае кој пат ги освои симпатиите на публиката и жирито и секако влезе во финалето како една од најдобрите учесници на шоуто.

ФОТО:ПРИНТСКРИН/АЛФАТВ

Иако и се случи незгода на сцената и се сруши додека пееше, Антониа како вистински професионалец достоинствено го продолжи настапот со шарм како ништо да не се случило.

ФОТО:ПРИНТСКРИН/ЈУТЈУБ

Иако тоа не ја фрли во сенка нејзината вокална интерпретација, сепак насловите за незгодата не изостанаа. Она што остана незабележано е дека како надополнување на темата од љубовната песна, Антониа на себе носеше посебен детаљ, веројатно посветен на нејзиното момче Иван.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/АНТОНИАГИГОВСКА

Имено, станува збор за ѓерданче на кое стоеја буквите „И“, „Ј“, „А“. Односно иницијалните И.Ј (Иван Јованов), додека „А“, веројатно се однесуваше на првата буква од нејзиното име.

ФОТО:ИНСАТГРАМАНТОНИАГИГОВСКА

Инаку, Антониа и Иван неодамна ја открија својата љубов пред јавноста, но пејачката во една прилика ја потврди врската, но не би сакала да открива повеќе кога приватноста е во прашање.

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close