ФОТО: Твитот што го ретвитна Тамара Тодевска за колку е важна улогата на Мајката во животот


Погледнете го твитот пто Тамара Тодевска го ретвитна преко кој сака да покаже колку е тешко да се биде мајка и колку е важна нјезината подршка и улога.

 


Еве го преводот од твитот

Kate Miller-Heidke: Мајка ми ме охрабри и ја поттикнуваше мојата љубов кон музиката целиот мој живот.
Таа беше самохрана мајка на две млади деца, а сега кога сум мајка, имам чувство колку тешко тоа било. Јас сум имам голема почит. Те сакам мамо!

loading...
Previous Толку од сонцето: Од утре драстичен пресврт со времето, подгответе се за силно невреме со грмежи, дожд, ветер и град
Next ВИДЕО: Слушнете ја најновата песна на Валери Димовска и Нешо

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *