КАРОЛИНА ВО СОВРШЕНА МОДНА КОМБИНАЦИЈА СЕ НАЈДЕ ВО ШПАНСКОТО ИЗДАНИЕ НА „ЕЛ“


Нашата најпозната пејачка, Каролина Гочева уште еднаш докажа дека е вистинска модна икона. Покрај извондредните вокални способности, секогаш воодушевува и со својот стил, а овој пат тоа е причината поради која се најде во шпанското издание на престижниот магазин „Ел“. Зеленото сако и панталони на „Манго“ на Каролина изгледаат совршено.

 

 

View this post on Instagram

 

Конечно малку сонце 🌤 #mangosuit #mangosunglasses #springinnewyork #newyork #manhattan

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Извор: srekja.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous КЛАУДИЈА АДЕМИ: Никогаш не е касно здраво да се храните и да тренирате
Next ШТО ЗБОРУВА ОБЛЕКАТА НА ПРВИОТ СОСТАНОК ЗА ВАС?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *