СПОРТФУДБАЛ

ФАН НА ЛИВЕРПУЛ: Целиот кафич навиваше за мојот клуб Ливерпул против Барса

Се двоумев дали да го гледам вториот меч на Ливерпул против Барса за тоа што мислев дека Ливерпул нема шанси за пролаз во Финале но се предомислив и отидов Страда кафичот за да го гледам мечот. Она што следеше синоќа вечер се големи возбудувања и со феноменална игра на Ливерпул пројде во големото Финале. Можам да кажам дека Ливерпул ми ја направи вечерта перфектна а подршката не беше само од мене него од целиот кафич кој навива за мојот омилен клуб.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close