БЕЈБС

Љупка Митрова им го сврте грбот на Грците: Панорама на Солун од високо, со струмичка позадина, одблизу! (ФОТО)

Атрактивната  македонска модна блогерка инфлуенсерка празникот на трудот го мина рекреативно, ама не во природа туку во урбана средина. Љупка Митрова реши за 1-ви Мај да се прошета до Солун.

Времето како по обичај за овој празник: така – така… Па, иако не беше баш погодено за на плажа, атрактивната струмичанка сепак реши да му се спротистави.

Така, на тераста сместена на покривот на солунскиот хотел Љупка се расоблече по бикини, па ги собра сите погледи.

Најпрвин седната крај базенот, ја покажа расцветаната ружичка… Се разбира онаа, истетовирана на левата страна од рамната снага, па потоа побрза да се качи на покрив. Оттаму, од кровната тераса, ем да ужива во погледот на прекрасната солунска панорама, ем да фати некој сончев зрак кој срамежливо се пробиваше низ облачното небо.

Сексапилната струмичанка им го сврте грбот на Солун и Грците, ама овој пат никој не се бунеше.  Напротив, на општо задоволство на оние што се најдоа на исто место со неа! Зашто ваква глетка ретко се гледа. Панорама на Солун од високо со струмичка позадина, одблизу. Солун убаво изгледа од одозгора, а Љупка… уште поубаво, од која страна и да ја погледнеш! Бујна и раскошна за сите прилики, од Струмица до… Тесалоники!

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close