Велешката женска група The Chiks денес го прослави својот 3 роденден


Велешката женска група The Chiks денес го прослави својот 3 роденден, а како на тој повод објави на Фејсбук слика со торичка. Наскоро можете да очекувате нешто ново од овој женски Бенд, што веќе го најавија преку својот Фан Пејџ. Се наубаво и да траете што е можно подолго, а сликата од тортичката можете да ја видите испод.

loading...
Previous Како да излупите компир за секунда!? (видео)
Next Дневен хороскоп, (30 Април, 2018)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *