in

Анџелина Џоли го отстрани името на Бред Пит!

Документите се поднесени до судот во Лос Анџелес: “Името на апликантот е вратено на Анџелина Џоли”. Актерката и претходно го сменила нејзиното име. По расправата со нејзиниот татко, Џон Војт, таа поднесе тужба на суд за да се откаже од своето семејство и официјално стана само Анџелина Џоли.

Откако беа прогласени за неврзани, Бред Пит и Анџелина Џоли воспоставија подобра врска. “Бред и Анџелина поминаа долг пат. На изненадување на многумина од нивните блиски пријатели, односот меѓу нив многу се подобри и тие се посветија да бидат родители. Децата веќе имаат распоред за посетите, и ова ги промени работите за целото семејство… Сега децата поминуваат време со двата родители и тие се среќни “.

Двајцата актери постигнаа договор за притвор уште во декември минатата година, но деталите останаа доверливи во интерес на децата. Бред Пит и Анџелина Џоли имаат шест деца на возраст од 17 до 10 години, при што трите поголеми се посвоени.

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Среда, кафе, сонце, позитива. Прочитајте си и астрологија. Денот може да започне! (17 Април, 2019)

Миа Костова има рецепт за здравје, добар изглед и обично задоволство… по потреба! (ФОТО)