Емина Јаховиќ направи драстична промена: Вака изгледа со новиот имиџ!


Емина Јаховиќ одлучи да направи промена во својот изглед и да го промени имиџот.

Имено, пејачката се одлучи да ја направи популарната фризура „омбре“.

 

 

View this post on Instagram

 

Ombré again 🙈😘#saturdayvibes

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

За потсетување, Емина претходната година се разведе од сопругот Мустафа Сандал, а неодамна ја раскина врската со турскиот милионер Садетин Саран.

 

 

View this post on Instagram

 

#sundayz

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Велат дека кога жените ја менуваат фризурата, тогаш им се случува нешто во животот, а дали тоа е така и во животот на Емина, останува да видиме.

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Истражување: Интелигентните луѓе се многу посклонина овој порок на!
Next Зошто луѓето со кафени очи се посебни?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *