Аца Лукас уловен во Париз со новата девојка!


Аца Лукас наводно две недели е во врска со Наташа Шавија, пишуваат српските медиуми. Дека нивната врска станува сериозна докажува тоа што поминале викенд во Париз. 

За да ги избегнат медиумите, Лукас во Париз отпатувал во саботата наутро од Виена, а Наташа во исто време, но од Белград.

Меѓутоа, се вратиле заедно. Српски „Скандал“ пишува дека во врска се две недели откако сосема случајно се сретнале во град.

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Сè што треба да знаете за заздравувањето по царски рез!
Next БЕЗДОМНИК ЗГРИЖУВА БЕЗДОМНИ ДЕЦА ВО ШТИП

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *