Се сликале покрај езеро, а кога ја погледнале фотографијата – веднаш избегале од местото (Фото)


Девојки од Шкотска поминале одлична вечер на едно езеро, а станаа хит на социјалните мрежи, откако на фотографиите кои ги објавиле забележале уште една непозната личност.

Тие решиле да се сликаат покрај езерото со фотоапарат, кој припаѓал на една од нив. Ги наместиле фотоапаратите за да снимат неколку фотографии, но на секоја од нив се наоѓа една чудна личност.

Во левиот агол од фотографијата се наоѓа момче со темна коса, чие присуство никој не знаел да го објасни.

Девојките го истражиле одморалиштето и откриле дека пред многу години тука живеело момче, кое одело во сон и паднало во езеро, па се удавило.

Кога го откриле тоа, девојките ја завршиле забавата и избегале од местото.

 

Извор: real1fans.com

loading...
Previous Верувале или не: „Титаник 2“ тргнува на првата пловидба!
Next Дневен Хороскоп Петок, (29 Март, 2019)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *