in ,

Ова сигурно не сте го знаеле: Погледнете како изгледала Марија Шерифовиќ пред 19 години (Видео)

Марија Шерифовиќ е еден од најдобрите пејачки на овие простори. Славната пејачка доминира на секој концерт што ќе се појави, а најверојатно не знаете дека таа првиот го одржала пред 19 години.

На Јутјуб се појави снимка на кој Марија настапува во гимназијата. Пејачката која изгради специфичен имиџ, тогаш имаше долга коса, свилена маичка и пантолони.

И тогаш ги воодушеви присутните со својата изведба, тогаш изведе една позната песна, па уште тогаш беше јасно дека ќе биде голема ѕвезда.

Да потсетиме, Марија во 2007 година со „Молитва“ победи на Евровизија и така се прослави. Во видеото погледнете како изгледа Шерифовиќ во 2000 година.

Извор: real1fans.com

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Во Велес на малтретирано куче му се отсечени ушите

Преполна со витамини, лекува рани и го јакне имунитетот: Оваа билка е една од најдобрите домашни растенија!