Анастасија Ражнатовиќ објави „жешки“ кадри од својот нов спот (ФОТО)


Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ реши обожавателите да ги изненади со нова песна, за која направи одличен спот.

Анастасија на своите профили на социјалните мрежи објави кадри од новиот спот, кој премиерата ќе ја доживее за две недели, а најавата ги воодушеви сите.

Пејачката реши да заигра на картата на својот сек*апил, па може да ја видиме како си игра со камерата, додека нејзината одлична линија е во прв план.

Анастасија новата песна и спот ќе ги претстави на 26 март, а најавата погледнете ја во продолжение.

Таа неодамна ги воодушеви и со своето издание без шминка, па може да очекуваме уште многу работи од неа во иднина.

 

 

View this post on Instagram

 

RANE 26.03.2019 🖤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Извор: real1fans.com

loading...
Previous Татко го погребал живо своето бебе поради израсток на главата
Next Најбогатиот човек на светот ја открива формулата за успех

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *