Дара Бубамара по грешка објави „жешки“ фотографии на Инстаграм (Фото)


На интернет се појавија фотографии на кои пејачката Дара Бубамара се појави во „жешко“ издание.

Тие ненамерно биле објавени на нејзиниот Инстаграм, но по неколку пати биле избришани, па сите се посомневале на грешка.

Дара на фотографиите е гола, а во прв план се нејзините гради. Тоа што сите ги шокираше е во раце нејзините раце и во усните држи сексуално помагало.

Дара по овој повод не се огласуваше. Таа на својот профил објави само кратко видео од снмка на кое пие утринско кафе со која на сите им посакала „Добро утро“.

Да потсетиме, нејзините фотографии се појавија во јавност уште во 2015 година, кога пејачката тврдеше дека во целата афера е вмешан и фудбалер.

Извор: real1fans.com

loading...
Previous Дневен Хороскоп Понеделник, (11 Март, 2019)
Next Дневен Хороскоп Вторник, (12 Март, 2019)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *