in

Џеј Ло го промени имиџот: Многумина мислат дека сега не личи на себе (Фото)

Латино пејачката Џеј Ло реши да го промени имиџот, па сега нејзината коса е многу пократка од порано.

Џеј Ло е сликана на излез од теретана, каде што првпат била забележана со новата фризура.

Иако е познато дека сака долга коса и дека често носи надоградувања на косата за таа да изгледа подолга и побујна, многумина коментираа дека кратката коса многу добро и стои.

Како изгледа популарната пејачка може да погледнете на фотографиите во продолжение.

 

Извор: real1fans.com

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Детали од тестаментот на Дивна: Еве што ќе добие Карлеуша!

Дневен Хороскоп Понеделник, (11 Март, 2019)