Ја оставил бидејќи му пречел нејзиниот сексапил: Не можел да се сконцентрира на работата!


Аргентинската пејачка и актерка Химена Барoн до неодамна беше во љубовна врска со Хуан мартин Дел Порто по што тој одлучил да ја остави, а како причина навел дека премногу му пречел нејзиниот сексапил од кој не можел да се сконцентрира на работата…

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Љубовен хороскоп за март!
Next Зимата се “скрши”: Температури над 21 степен

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *