in ,

Шерон Стоун му пркоси на времето: На 61 година се појави во терсен црн проѕирен фустан (фото)

Иако за неполн  месец ќе наполни 61 година, Шерон Стоун не се штеди да го покаже своето тело.

На хуманитарната забава организирана од Стивен Тајлер, пејачот на „Аеросмит“, Шерон се појави во долга фустан, под кој носеше црно боди.

Иако нејзиниот фустан беше долг, убавата актерка сепак можеше да ги истакне долгите  нозе и деколтето. Тоа го надополни со едноставна фризура и црвена кармин.

На забаватабеше собрана донација од 2,8 милиони долари за фондот  за помош на жените кои се  жртви на сексуално насилство.

Покрај Шарон, се појавија и  бројни познати личности како Леонардо Ди Каприо, Алис Купера, Кејтлин Џенер, Џејн Линч…

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Бојата на шлајмот при кашлица зборува за вашето здравје!

Дневна доза на Хороскоп Среда, (13, Февруари, 2019)