Во неа имаат потполна доверба: Еве кој ќе биде дадилка на синот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ


Според прогнозите на докторите, за неполн месец Алекснадра Пријовиќ треба да се породи и на свет да го донесе својот син Александар.

Неодамна, во спрските медиуми се шпекулираше дека наводно Пријовиќ сакала во нејзиниот стан да се всели нејзината мајка која ќе и помага по породувањето, но наводно Филип не дозволил.

Овие пишувања се покажаа како невистинити. Како што пренесуваат медиумите, мајката на Александра, Борка ќе се пресели на одредено време во новиот стан на Александра и Филип.

Овие инфоримации ги потврди и госпоѓа Пријовиќ.

„Александра и Филип долго време размислуваа што да прават бидејќи не станува збор за едноставна работа. А и во ова време не знаеш на кого можеш да веруваш. Јас им предложив да дојдам и да бидам покрај Александра додека да оздрави, а и да се грижам за својот внук“ вели Борка.

Пријовиќ одлучи нејзиниот наследник да се вика Александар.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous Ова се најновите детали за здравствената состојба на водителката на „Пинк“
Next Неделен хороскоп ( 11 Февруари - 17 Февруари, 2019)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *