in

Кога ја слушна страшната вест за својата колешка, Јована Јоксимовиќ не можеше да продолжи да ја води утринската програма! (ВИДЕО)

На младата водителка на ТВ Пинк, Деа Ѓурѓевиќ утрово ја загуби раката во сообраќајна несреќа што се случи во КБЦ Драгиша Мишовиќ,а нејзината колешка од ТВ Прва, Јована Јоксимовиќ занеме, па се расплака среде програма во живо, кога ја слушна ужасната вест.

Јована Јоксимовиќ се потресе следејќи го линковското јавување од местото на настанот. Солзи и ги наполнија нејзините очи и таа не можеше повеќе да зборува.

Нејзиниот колега од утринската програма која одеше во живо, Срѓан Предојевиќ исто така занеме па програмата продолжи со снимени прилози.

Погледнете како сето тоа изгледаше:

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

По стапките на Лепа Брена: Сузана Гавазова откри дека пронашла инспирација во спотовите на познатата пејачка

ЈАПОНСКИ ЕЛИКСИР КОЈ ГИ ПОДМЛАДУВА ЖЕНИТЕ ЗА 10 ГОДИНИ: Рецепт кој се чува како богатство!