in , ,

На Карлеуша драстично и’ скокна цената: За пет часа пеење ќе заработи дури 40.000 евра!

На пејачката Јелена Карлеуша драстично и’ скокна цената на настапите после порно аферата со фудбалерот Огњен Врањеш. Пејачката овој викенд за пет часа пеење ќе заработи дури 40.000 евра, дознава српски Информер.

ЈК вчера настапувала во Амстерадм, додека денеска ќе ги забавува своите обожаватели во Виена и за секој настап ќе добие по 20.000 евра. Според информациите, пејачката пред скандалот земала околу 12.000 евра по настап, но сега секаде низ Европа ја бараат, па нејзините менаџери ја кренале цената.

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Пит бул спасил бебе од стан што горел: Со забите ја влечел за пелената!

Реагирајте веднаш доколку ги забележите овие промени во урината!