Анџелина Џоли и Бред Пит заработија милиони за една фотографија, а не се единствените (фото)


Светските магазини се натпреваруваа кој на својата насловна страница ќе ги има близнаците на Анџелина Џоли и Бред Пит.

Оваа ексклузива еден магазин го чинеше 14 милиони долари. За фотографијата од своето прво дете, оваа позната сега екс двојка инкасираше 4 милиони долари.

2 милиони долари ги чинеше магазинот „People“ за фотографиите од посвоените деца на Џоли.

Истиот магазин во 2008 година плати 6 милиони долари за првата фоткографија на Џенифер Лопез со близнаците Макс и Ема.

Актерот Метју Меконахи позираше во 2008 со својата сопруга и новородениот син за магазинот „ОК“.

Фотографијата ја продадоа за 3 милиони долари.

И Џесика Алба своето прво дете го покажа во магазинот „ОК“. Овие сет фотографии беа вредни 1.5 милиони долари.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous ФОТО: Промашени дизајни
Next Ретко кој може да одолее на жешкиот танц на Памела Андерсон (видео)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *