МУЗИКАФОТОЏЕТСЕТ

„Навиваме за принцеза“: Тијана Дапчевиќ бремена – фановите со „лавина“ коментари

Во месец февруари 2009 година , Тијана Дапчевиќ на свет го донесе својот син Вук.

Токму на ова време кога беше бремена и го носеше во себе својот наследник, познатата пејачка, а од неодамна и популарна телевизиска актерка, се присети преку фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Имено, како и повеќето познати, така и Тијана го прифати предизвикот за споредба на фотографија од себе пред 10 години и сега, но нејзината е посебна токму поради бременоста во 2009-та.

 

 

View this post on Instagram

 

2009 vs 2019😻🐥❤️ #10yearschallenge

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

Оваа ретро фотографија каде таа е во блажена состојба ги распамети фановите да напишат лавина од коментари и да и посакаат многу здравје за уште еднаш да остане бремена и овој пат да роди девојче.

Во едно интервју пред неколку месеци, Тијана изјави дека повторно би сакала да стане мајка и не се откажува од таа помисла.

 

Годината е пред нас, пред Тијана и нејзиното семејство, можеби оваа желба и пораки од фановите, ќе стане реалност.

Извор: vistina.com.mk

Слушнете го моjот нов МИКС, уживајте:

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close