Елена Ристеска гола во крзно: Зимска идила во туѓа кожа (ФОТО)


Студените зимски денови по Нова Година, естрадата помалку ги користи за работа, многу повеќе за одмор и полнење на батериите.

Македонската поп ѕвезда Елена Ристеска реши да го спои убавото со полезното, па замина на планина со двојна цел: Да се опушти, одмори, релаксира, да кулира… ама и да направи уште нешто што можеби ќе и послужи во доменот на професијата: зимска еротска фотосесија!

Попова Шапка, идеално место за остварување на двете замисли. Релаксација и прошетки на снегот, опуштен одмор во пријатна атмосвера со друштво кое не ја нарушува приватноста, со еден збор вистинско зимско расположение.

А за мирисот на снегот да добие и малку шмек на „бела сензација“, се погрижи самата Елена со помош на фотообјективот и острото око на нејзината пријателка.

Разголено тело завиткано во крзно, малку еротски набој, понекоја секси поза и… ете ја Елена – зимска идила во туѓа кожа! Нова фотосесија за нова опсесија на обожавателите… од обата пола!

Елена гола во крзно, ги буди мечтите, предизвикува копнежите, ги дразни сетилата, ја бранува фантазијата… За визуелно уживање во еротска зимска идила со македонската поп дива!

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous Дара Бубамара и Јелена Карлеуша се облекоа во исто – на која подобро и стои?
Next Каков е сексот после 30-та година од животот: Работи за кои никој не ви зборува

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *