in ,

Дара Бубамара и Јелена Карлеуша се облекоа во исто – на која подобро и стои?

Пејачката Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните личности, а многумина ѕвезди од српската и регионалната музичка сцена ја копирааат.

Овој пат, Дара Бубамара облече фустна како фустанот на Јелена Карлеуша кој го носеше во јуни во „Ѕвездите на Гранд“.

FOTO; OLIVERA KONATAR/ALO!

Дара неодамна на „Инстаграм“ објави фотографија на која позира во долг, сребрен, фустан, истиот како на Јеца.

FOTO: INSTAGRAM

На кого подобро стои?

Извор: vistina.com.mk

Слушнете го моjот нов МИКС, уживајте:

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Синчето на Борко Ристовски на Светското првенство навива за Македонија, а најмногу за тато! (ФОТО)

Елена Ристеска гола во крзно: Зимска идила во туѓа кожа (ФОТО)