Ова граничи со мистерија: Куче кое брише прашина, спушта ВЦ даска… (видео)


Ако ова е вистина, тогаш сопственичката на ова куче е најсреќната жена…

Извор: centar.mk

loading...
Previous Бебињата не треба да се премногу облечени во зима
Next Се е во наши раце: Триумф над Бахреин значи и билет за Келн!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *