in

Бебе се обидува прв пат да каже „мама“ – Снимка од овој сладок момент

Ако сте родител, знаете дека моментите кога своите деца ги учите да зборуваат се смешни и интересни во исто време. Ова видео го докажува тоа.

Ова е најубавата компилација бебиња кои се обидуваат по прв пат да изговорат „мама“, но наместо тоа… Погледнете:

Извор: centar.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

ОД МОЈ АГОЛ – Раде Стојановиќ: Секоја чест на Раул за ротациите, Македонија не била никогаш вака разиграна!

Вујовиќ за балканската пресметка: Македонија е тактички подобра од Хрватска, Червар прави грешки!