За неа нема зима: Лепа Брена се соблече во бикини на егзотичната дестинација


Фолк дивата заедно со нејзиното семејство ужива на егзотична дестинација.

Додека во регионот владеат ниски температури и падна првиот снег, за фолк пејачката нема зима.

Популарната пејачка ужива во базен заедно со нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ.

Нејзиниот син Виктор кој исто така е на патување на социјалните мрежи објави фотографија од Тајланд каде семејството Живојиновиќ моментално се одмара.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous Го продал бубрегот за да купи телефон, па останал неподвижен (ФОТО)
Next Победа на Македонија за успешен старт на СП 2019

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *