in , ,

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека (фото)

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис.

За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник и гаќички во ровова нијанса , изработени специјално за денот на вљубените.

 

 

View this post on Instagram

 

@badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on

Долната облека е транспарентна, па токму ваквото жешко издание на Рири го запали Инстаграм.

Веројатно оваа секси реклама е доволна за припадниците на посилниот пол да им купат за денот на вљубените на своите партнерки едно вакво секси комплетече.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on

Но, со оглед на тоа дека им се допадна и на многу обожавателки, сугурно има многу такви кои веќе се подновиле со ваква долна облека од познатата пејачка од Барбадос.

Фото: инстаграм

Извор: vistina.com.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

„Ситни души“: Елена Ристеска објави што мисли за озборувачите (фото)

Како безбедно да возите во зимски услови?