Денес се отвара првиот Чоко Бар во Велес и сите сте поканети


Денес во 21 часот во градот Велес ќе биде отворен првиот Кафе и Чоко бар и сите заинтересирани се поканети на отворањето. Овој бар ќе можете да го најдете на улицата Благој Ѓорев 14.

Фан страницатана ово бар е: Choco Bar Veles

loading...
Previous Видео титоријал: Испечете леб по рецептот на Џејми Оливер!
Next Беверли Хилс се враќа!?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *