Го пробудиле ужасни звуци, а кога излегол надвор смрзнал од страв (Видео)


Еден човек се преплашил кога слушнал прилично страшни звуци кои доаѓале од блиската шума. Дали можеби се работело за бигфут, вонземјани, или нешто друго, не сме сигурни…

Ова видео е снимено во близина на една шума во Витсет во Канада.

Иако можеби се работи за звуци кои ги испушта некое животно во шумата, мора да признаете дека звуците се навистина застрашувачки…

Извор: centar.mk

loading...
Previous Еве што ќе им подари Меланија Трамп на децата за Божиќ
Next Сергеј Варошлија се огласи по претставката-тужба на водителката Елена Стефановска ама овој пат се случи неочекуваното (видео)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *