in ,

Полицијата му пиша казна, па одлучил да ја плати на најлуд можен начин (Видео)

Добил казна за паркинг, а потоа одлучил да им се освети на најлуд можен начин.

Еден незадоволен човек од Аделаидеа во Австралија добил казна од 60 долари поради непрописно паркирање, па одлучил да оди во градската управа и да ја плати својата казна на оригинален начин.

Погледнете го видеото и уверете се сами!

Извор: centar.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Здраво петок. Насмевка на лице, кафето до вас и време е за дневна доза хороскоп (17 Август, 2018)

Шокантно: После ова никогаш повеќе нема да го полните мобилниот телефон во кревет, додека спиете!