Емина и Мустафа повторно заедно! (ФОТО)


Турските медиуми на големо пишуваат за смирувањето на Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал, откако парот неодамна беше уловен заедно на јахта. По тој повод, се огласи и Емина со свое објаснување за ситиацијата.

„Мислам дека овојпат љубовта се изгасна, но никогаш пријателската љубов и љубовта кон нашите деца. Ние сме сега партнери  кои мораат децата да ги изведат на прав пат“, изјавила Емина.

Голема е веројатноста дека во прашање било семејно собирање заради прославата на 10 роденден на синот Јаман, кој е роден на 8 август 2008 година.

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Зошто во пролет и лето ни се спие повеќе од вообичаено?!
Next Соул пејачката Арета Френклин е тешко болна

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *