Земале камера за да го снимат страшното невреме, а после 10 секунди доживеале вистински шок


Земале камера за да го снимат страшното невреме, а после 10 секунди доживеале шок на животот.

Доживеале шок но направиле и фасцинантна снимка…

Погледнете што се случило.

Извор: centar.mk

loading...
Previous Трајно, едноставно и ефтино решение за лузните од акни со само две состојки кои сигурно ги имате во вашата кујна!
Next Карлеуша со емотивна исповед за нејзиното тешко минато, и сиромаштијата во која живеела како дете!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *