in ,

Пријовиќ во бикини го покажа трудничкото стомаче! (ФОТО)

Александра Пријовиќ редовно ги полни страниците на порталите и таблоидните магазини во регионот.

Свадбата помина, а изминатиов период топ тема е нејзината бременост. Пријовиќ е во вториот месец од бременоста, а моментално се рекалсира на црногорското приморје.

Папараците ја уловија во бикини, а фокусот секако беше нејзиото стомаче, кое нормално во овој месец од бременоста не се познава.

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Најпрометната плажа на светот: 40.000 луѓе на 500 метри

Чудни но вистинити факти: Дознајте што се случува со телото кога ќе се заљубиме!