in ,

Далеку од дома доби радосна вест: Ноне пресреќна посака да прелета до Велес

Поминаа неколку години откако екс-пејачката Ноне Неделковска замина да работи на брод и да патува низ светот по морски пат.

Очигледно дека оваа работа и одговара, особено што на брод ја запозна својата љубов, причина повеќе за повторно и повторно да му се враќа на морскиот живот и патот околу светот.

Но кога си далеку од дома, во случајот од родниот Велес, малку е потешко кога од дома ќе ти јават убава вест, а ти не си таму.

Познато е дека Ноне е голем љубител на животните, кои ги има и дома, а овој пат нејзината слатка пудлица Луси се породи со нови мали и преслатки кученца.

 

Ноне ги објави на Инстаграм и се пофали дека сега имаат нови членови во семејството Неделковски.

Извор: vistina.com.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Лекарите во шок: Нема да верувате каде и се заглавил вибраторот на оваа девојка

Малата Ражњатовиќ се разголе на Миконос: Црвени бикини кои едвај и ги покрија облините!