ЏЕТСЕТ

Конечно го откри љубовниот статус: Ова е новото момче на Лила Филиповска?

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска која може да ја гледаме во квизот „Се или нешто“, по три неуспешни брака до неодамна тврдеше дека нема повторно да заплива во брачните води.

Меѓутоа, изгледа водителката го проминала мислењето, па неодамна во емисијата  „Вечер со Тијана“ изјави дека доколку некој ја побара за жена ќе прифати.

„Што мислиш зошто не сум мажена? Па,никој не ме побарал за жена. Доколку некој ме побара, би прифатила. Повторно би се омажила“, изјвави тогаш Лила.

Лила деновиве беше во Охрид, каде што заедно со пријателите уживаше на концертот на Северина.

Меѓутоа, Лила на својот профил на Инстаграм во кратките приказни објави фотографија на која таа е во бикини и во машка прегратка. Момчето кое ја прегрнува Лила не се гледа, но во описот на фотографијата таа стави срце.

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close