Ќе се изненадите: Поранешна девојка откри каков е славниот женкар во кревет


BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 10: Actor Leonardo DiCaprio attends the 73rd Annual Golden Globe Awards held at the Beverly Hilton Hotel on January 10, 2016 in Beverly Hills, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Не очекувавме дека ќе слушнеме вакво нешто за славниот холивудски срцекршач…

Веројатно жените ширум светот барем еднаш во животот додека гледале филм со Леонардо Дикаприо си помислиле: „Каков ли е во кревет?“

За среќа на многу дами имаме неколку сочни детали за манирите на Лео во кревет и многу е забавно за читање. Се чини дека (конечно) Оскаровецот е малку мрзелив меѓу чаршавите, барем според најдобрата пријателка на жената со која бил.

Се испоставило дека Леонардо е себичен љубовник. Изворот (кој звучи по малку одмаздољубиво) го рекол следното за магазинот „Стар“:

„Леонардо е себичен, мрзелив и безобразен. Пријателката ми раскажа дека за време на сексот Лео си ставил слушалки во ушите и дури си потпевнувал. Потоа и` сигнализирал да продолжи додека тој бил легнат на креветот. Жената била толку збунета од ситуацијата што само продолжила, посрамена и во надеж дека нешто ќе се промени“, раскажал изворот.

„Сепак, Лео продолжил само да лежи да слуша музика, додека неговата девојка останала да се прашува што таа добива од тоа“.

Извор: exclusive.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Без срам: Партија секс покрај банкомат, луѓе ги чекаа да завршат! (+18 video)
Next Да ја завршиме и оваа работна недела како што треба. Петочна доза астрологија и позитива (27 Јули, 2018)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *