Ексклузивни фотографии од кралското семејство и крштевката на Принцот Луис! (ФОТО)


Минатиот понеделник се одржа крштевката на Принцот Луис. Како што пренесуваат од палатата, 12 неделниот Принц Луис во текот на целата церемонија бил мирен и спиел. 

Војвотката Кејт и на оваа церемонија изгледа беспрекорно. Во објавените фотографии има семеен портрет, каде целото кралско семејство е на едно место.

Кејт и овој пат беше облечена во креација на дизајнерот Alexander McQueen, како што беше случај и на крштевките на Џорџ и Шарлот.

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Понеделник, дупла доза кафе и дневен хороскоп!
Next Жешка секс акција во авион за време на лет: Патниците во шок! (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *