in

Лек за сите болести: Најздрав напиток кој го имаме дома но го фрламе!

loading…Дали дома правите сирење, кефир или јогурт и ја фрлате течноста која останува по цедењето? Престанете да ја фрлате оваа течност, бидејќи сурутката е древен лек.

Таа е моќен чистач на црниот дроб. Ако боледувате од било каква болест на овој орган, редовно пијте сурутка.

Но дефинитивно може да ви помогне и при:

* Хроничен умор и стрес

* Дебелеење и прејадување

* Висок крвен притисок

* Пад на имунитетот

* Желудечни тегоби

* Болести на црниот дроб

* Кандида

* Чистење на организмот од токсини

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Баба Зора има 77 години а месечно заработува некогаш и повеќе од 1.000 евра!

АСТРОЛОГИЈА Следи продолжен викенд: Еве што ви препорачува астрологијата!