in

Мала незгода: Деколтето од фустанот падна па Ријана несакајќи покажа повеќе од што сакаше! (ФОТО)

loading…И додека Сандра Булок доби само позитивни коментари за изгледот, на овогодинешната премиера на филмот „Оушн 8“, Ријана шокираше со своето издание, одоносно со фустанот кој го избра за црвениот килим. 

Златниот фустан не беше екстремно провокативен, но не беше ниту доволен за да ѝ овозможи удобно чекорење на црвениот тепих. Ријана речиси остана со деколтето надвор од фустанот, откако спуштениот ракав почна да паѓа па цела вечер мораше да го придржува фустанот.

Но не успеа па во еден момент доживеа и непријатност кога длабокото деколте покажа малку повеќе.

Папараците снимија се, но РиРи успеа да остане присебна и да го направи сето ова незабележително.

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Трикови со сламка кои ќе ви заштедат време а и пари! (ВИДЕО)

Што се случува со нашите очи кога ќе ги протриеме и ни се појавуваат „светки“?! Еве го одговорот! (ВИДЕО)